COD GALBEN: 15-11-2019 ora 21 Intre 21:30 si 02:00 se va semnala local ceață care determină reducerea vizibilității sub 200 m și izolat sub 50m in Județul Constanta, Județul Tulcea; COD GALBEN: 15-11-2019 ora 21 Intre 21:00 si 02:00 se va semnala intensificări temporare ale vântului, cu viteze care vor atinge local 55...65 km/h. in Județul Caraş-Severin; COD GALBEN: 15-11-2019 ora 21 Intre 21:00 si 02:00 se va semnala ceață care reduce vizibilitatea local sub 200 m și izolat sub 50 m in Județul Călăraşi;

Vezi mai mult
Vezi mai putin

Urmareste

Modifică dimensiunea fontului:

Bucureşti, 10 feb /Agerpres/ - Clubul gazdă, Dojo-Casa Panciu, a cucerit cele mai multe medalii la Cupa Dojo-Casa Panciu la karate, competiţie care a reunit sâmbătă peste 400 de sportivi, cu vârste între 4 şi 25 de ani, la Complexul Sportiv Apollo din Bucureşti.
Sportivii de la Dojo-Casa Panciu au cucerit 17 medalii de aur, 19 de argint şi 28 de bronz, pe locul secund fiind Akira, 13-9-9, Conpet-Petrolul, 11-3-7, etc.
La competiţie au participat 443 de sportivi de la 27 de cluburi, din partea a cinci federaţii: FRAM - SKDUN, FRK WKC, ISKF, FRK şi Kempo.

KATA
MASCULIN
1993, 1992, 1991 (Seniori) Open
1. Ionuţ Stoica (Dinamo)
2. Gheorghiţă Mirea (Seijitsu Călăraşi)
3. Elisei Pripas (Kanazawa)

1994-1996 (Tineret) Open
1. Sergiu Niţu (Aiko Câmpina)
2. Vlad Creţu (Aiko Câmpina)
3. Alin Negrea (CSO Voluntari)

1997-1998 (Juniori) 9-4 kyu
1. Dan Hurhea (CS Universitatea Braşov)
2. Mihai Mihalache (CSU Braşov)
3. Mihai Dumitrescu (Akira)

1997-1998 (Juniori) 3-2 kyu
1. Andrei Sandu (Conpet Petrolul Ploieşti)
2. George Tonciu (AS Voinţa Snagov)
3. Iulian Trestianu (Unirea Focşani)

1997-1998 (Juniori) 1 kyu
1. Roberto Dumitrache (Unirea Focşani)
2. Radu Popescu (Conpet Petrolul)
3. Alexandru Ursu (Dojo-Casa Panciu)

1997-1998 (Juniori) dan
1. Cosmin Neagu (Unirea Focşani)
2. Nicky Boncu (Aiko Câmpina)
3. Andrei Rotea (Dojo-Casa Panciu)

1999-2000 (Cadeţi) 9-6 kyu
1. Vlăduţ Răducanu (CS Măgurele)
2. Antonio Vasilache (Kazumi)
3. Mircea Făcăoară (Kazumi)

1999-2000 (Cadeţi) 5 kyu
1. Marius Udrea (Akira)
2. Victor Dumitru (Phoenyx Sunrise)
3. Alexandru Mareş (Phoenyx Sunrise)

1999-2000 (Cadeţi) 4 kyu
1. Mihai Vezure (Phoenyx Sunrise)
2. Laurenţiu Ivan (Akira)
3. Robert Doroftei (CSU Braşov)

1999-2000 (Cadeţi) 3-2 kyu
1. Bogdan Meteleanu (Unirea Focşani)
2. Antonio Giantău (Dojo-Casa Panciu)
3. Darius Manea (Akira)

1999-2000 (Cadeţi) 1 kyu-dan
1. Costin Bădiceanu (Aiko Câmpina)
2. Bogdan Muntean (CSU Braşov)
3. Antonio Chiriac (Aiko Câmpina)

2001-2002 (Minicadeţi) 9kyu
1. Ştefan Sandu (Kazumi)
2. Sebastian Pauca (Kazumi)
3. David Căutiş (Kazumi)

2001-2002 (Minicadeţi) 8-7 kyu
1. Sorin Alexandru (CSO Voluntari)
2. Marcel Beşleagă (CSU Braşov)
3. Mihai Roşu (CS Măgurele)

2001-2002 (Minicadeţi) 6 kyu
1. Mario Negoiţă (Aiko Bucureşti)
2. Andrei Rădulescu (Phoenyx Sunrise)
3. Andrei Roşian (AS Voinţa Snagov)

2001-2002 (Minicadeţi) 5 kyu
1. Robert Negulescu (Aiko Bucureşti)
2. Ianis Vişan (Dojo-Casa Panciu)
3. Adrian Vlad (Aiko Bucureşti)

2001-2002 (Minicadeţi) 4 kyu
1. Ştefan Neagu (Conpet-Petrolul)
2. Gabriel Greere (Akira)
3. Flavius Zafiris (Conpet-Petrolul)

2001-2002 (Minicadeţi) 3 kyu-dan
1. Alexandru Susanu (Dojo-Casa Panciu)
2. Mihai Sebastian Dragostin (Kanazawa)
3. Andrei Ion (Aiko Bucureşti)

2003-2004 (Copii 3) 9 kyu
1. Mario Puşcă (Kazumi)
2. Robert Neacşu (Kazumi)
3. George Ilie (Progresul Cernica)

2003-2004 (Copii 3) 8 kyu
1. Achim Nicuţă (Progresul Cernica)
2. Alberto Cheroi (CS Măgurele)
3. Mihai Apostu (Aiko-Shin)

2003-2004 (Copii 3) 7-6 kyu
1. Alexandru Niţă (Akira)
2. Cătălin Andonovici (Dojo-Casa Panciu)
3. Lucian Oprescu (Contpe-Petrolul)

2003-2004 (Copii 3) 5 kyu
1. Ion Drăgoi (CSU Braşov)
2. Cristian Mihai (AS Voinţa Snagov)
3. Alexandru Ghelase (Seijitsu Călăraşi)

2003-2004 (Copii 3) 4 kyu-dan
1. Alexandru Heroiu (Akira)
2. Cătălin Manta (Dojo-Casa Panciu)
3. Rareş Hodoiu (Aiko Câmpina)

2006 (Copii 2) 9 kyu
1. Eduard Urla (Dojo-Casa Panciu)
2. Rareş Maieschi (Kazumi)
3. Nicolas Lăutaru (Dojo-Casa Panciu)

Masculin: 2005 (Copii 2) 9 kyu
1. Mihnea Dobrin (Kazumi)
2. Rareş Gorgan (Aiki Karate Do Braşov)
3. Ştefan Petcu (Progresul Cernica)

2005-2006 (Copii 2) 8 kyu
1. Octavian Ardelean (Dojo-Casa Panciu)
2. Eduard Ion (Dojo-Casa Panciu)
3. Ştefan Petre (CSO Voluntari)

2005-2006 (Copii 2) 7 kyu
1. Eduard Pintea (Aiko-Shin)
2. Alexandru Gusti (Aiko-Shin)
3. Eric Gherlan (Aiko-Shin)

2005-2006 (Copii 2) 6 kyu
1. Alexandru Păun (Seijitsu Călăraşi)
2. Adrian Iordache (Aiko-Shin)
3. Eduard Baican (Seijitsu Călăraşi)

2005-2006 (Copii 2) 5 kyu
1. Luca Poteraş (CSU Braşov)
2. Alin Stoian (Aiko Câmpina)
3. Cătălin Deaconu (Akira)

2005-2006 (Copii 2) 4 kyu-dan
1. Călin Robu (Aiko Câmpina)
2. Alexandru Veselu (Aiko Câmpina)
3. Alexandru Duca (Aiko Câmpina)

2007, 2008, 2009... (Copii 1) 9 kyu
1. Ştefan Matei Gruia (Akira)
2. Gabriel Balaban (Akira)
3. Robert Cicu (Dojo-Casa Panciu)

2007, 2008, 2009... (Copii 1) 8-0 kyu
1. Ionuţ Motogna (Akira)
2. Edy Dănilă (Seishin-Kai Braşov ISKF Ro)
3. Andrei Istrate (Seijitsu Călăraşi)

FEMININ
1996,1995,1994... (Seniori+Tineret) 9-4 kyu
1. Cristina Tudor (Progresul Cernica)
2. Clara Ciarnău (Dojo-Casa Panciu)
3. Paula Zburătură (Seijitsu Călăraşi)

1996,1995,1994..(Seniori+Tineret) 3 kyu-dan
1. Andra Noviţchi (Aiko Câmpina)
2. Mălina Miliu (Dinamo Constanţa)
3. Larisa Ardelean (Dojo-Casa Panciu)

1997-1998 (Juniori) 9-4 kyu
1. Cristina Munteanu (Phoenyx Sunrise)
2. Oana Florentina Chiriţă (CS Teleorman)
3. Iris Uţă (Dinamo Constanţa)

1997-1998 (Juniori) 3-0 kyu
1. Diana Andrei (PPhoenyx Sunrise)
2. Andreea Neagu (Conpet-Petrolul)
3. Adina Seitz (CSU Braşov)

1999-2000 (Cadeţi) 9-7 kyu
1. Alexandra Tărtătcuţă (Dinamovişti Fight)
2. Andreea Budu (CSO Voluntari)
3. Lavinia Borcea (Kazumi)

1999-2000 (Cadeţi) 6-4 kyu
1. Denisa Stanciu (Aiko Bucureşti)
2. Diana Niţescu (Aiko-Shin)
3. Nicoleta Spiru (Phoenyx Sunrise)

1999-2000 (Cadeţi) 3-2 kyu
1. Denisa Tohănean (CSU Braşov)
2. Georgiana Denisa Stoian (CS Teleorman)
3. Maria Dinu (Conpet-Petrolul)

1999-2000 (Cadeţi) 1 kyu-dan
1. Iulia Colibă (Unirea Focşani)
2. Ana Luiceanu (CSO Voluntari)
3. Sara Vlad (Aiko Bucureşti)

2001-2002 (Minicadeţi) 9 kyu
1. Cristina Carp (Kazumi)
2. Cristina Asimioanei (Kazumi)
3. Adelina Colan (Kazumi)

2001-2002 (Minicadeţi) 8-6 kyu
1. Theodora Maselusa (Conpet-Petrolul)
2. Mirela Dinache (Progresul Cernica)
3. Cristina Slujitoru (Seijitsu Călăraşi)

2001-2002 (Minicadeţi) 4-1 kyu
1. Isabela Lamdes (Dojo-Casa Panciu)
2. Marina Onuţă (Phoenyx Sunrise)
3. Zaynab Al-Zubaidi (Aiko-Shin)

2004 (Copii 3) 9 kyu
1. Cosmina Frunzănişteanu (Progresul Cernica)
2. Magdalena Mutică (Kazumi)
3. Alisia Albu (Kazumi)

2003 (Copii 3) 10-9 kyu
1. Andreea Ion (Progresul Cernica)
2. Anca Ghiugan (Kazumi)
3. Elisea Costea (Progresul Cernica)

2003-2004 (Copii 3) 8 kyu
1. Alexandra Suditoaia (Progresul Cernica)
2. Cerasela Puflea (Kazumi)
3. Ana-Maria Roşu (CS Măgurele)

2003-2004 (Copii 3) 7-6 kyu
1. Bianca Mocanu (Dinamo Constanţa)
2. Ana Pârvan (Akira)
3. Francesca Florescu (Dojo-Casa Panciu)

2003-2004 (Copii 3) 5-4 kyu
1. Iulia Greere (Akira)
2. Ailyn Chirculescu (Aiko-Shina)
3. Alessia Dumitrescu (Dojo-Casa Panciu)

2003-2004 (Copii 3) 3 kyu-dan
1. Theodora Tătaru (Aiko Câmpina)
2. Bianca Dumitru (Akira)
3. Alexandra Mihalache (Progresul Cernica)

2005-2006 (Copii 2) 9 kyu
1. Maria Stanciu (Dojo-Casa Panciu)
2. Iulia Neagu (Aiki Karate Do Braşov)
3. Alexandra Prună (Dojo-Casa Panciu)

2005-2006 (Copii 2) 8 kyu
1. Medeea Zafirs (Conpet-Petrolul)
2. Alexandra Tonciu (AS Voinţa Snagov)
3. Alexandra Duduţă (Dinamo Constanţa)

2005-2006 (Copii 2) 7 kyu
1. Adina Badea (Aiko Bucureşti)
2. Maria Gâlmeanu (Aiko-Shin)
3. Bianca Mihai (CSO Voluntari)

2005-2006 (Copii 2) 6 kyu
1. Bianca Iordache (Dinamo)
2. Andreea Suciu (Aiko-Shin)
3. Alexandra Papa (Aiko-Shin)

2005-2006 (Copii 2) 5 kyu-dan
1. Alexandra Sandu (Aiko Câmpina)
2. Daria Olteanu (CSU Braşov)
3. Andreea Radu (Seijitsu Călăraşi)

2007,2008,2009... (Copii 1) Open
1. Alexia Niţă (Conpet-Petrolul)
2. Ioana Mutică (Kazumi)
3. Sofia Străinu (Aiko-Shin)

KUMITE
MASCULIN
1993-1992-1991....Seniori Open
1. Claudiu Cheles (Dinamo)
2. Andrei Gligore (Dojo-Casa Panciu)
3. Ionuţ Stoica (Dinamo)
3. Sorin Burtan (Dinamo)

1994-1996 Tineret-65
1. Ştefan Necula (Dinamo)
2. Sergiu Niţu (Aiko Câmpina)
3. Alexandru Ursu (Dojo-Casa Panciu)
3. Alin Negrea (CSO Voluntari)

1994-1996 Tineret+65
1. Andrei Gligore (Dojo-Casa Panciu)
2. Vlad Dumitrescu (Dojo-Casa Panciu)
3. Vlad Creţu (Aiko Câmpina)
3. Sorin Burtan (Dinamo)

1997-1998 Juniori-57
1. Antonio Giantău (Dojo-Casa Panciu)
2. Alexandru Guinea (Aiko Bucureşti)
3. Andrei Lungu (Aiko Bucureşti)
3. Mihai Pandia (Aiko Bucureşti)

1997-1998 Juniori-65
1. Cosmin Neagu (Unirea Focşani)
2. Roberto Dumitrache (Unirea Focşani)
3. Alexandru Ursu (Dojo-Casa Panciu)
3. Andrei Rotea (Dojo-Casa Panciu)

1997-1998 Juniori-70
1. Radu Popescu (Conpet-Petrolul)
2. Radu Rădulea (Dinamo)
3. Dănuţ Radu (CSO Voluntari)
3. Bogdan Radu (CSO Voluntari)

1997-1998 Juniori+70
1. Mihai Anghel (Aiko Câmpina)
2. Andrei Gligore (Dojo-Casa Panciu)
3. Vlad Grigore (Aiko Bucureşti)
3. Claudiu Sava (Unirea Focşani)

1999-2000 Cadeţi-42
1. Dănuţ Fătu (Dinamo)
2. Ianis Vişan (Dojo-Casa Panciu)
3. Alexandru Susanu (Dojo-Casa Panciu)
3. Gabriel Georgescu (Conpet-Petrolul)

1999-2000 Cadeţi-50
1. Mihai Rotea (Dojo-Casa Panciu)
2. Antonio Giantă (Dojo-Casa Panciu)
3. Costin Bădiceanu (Aiko Câmpina)
3. Antonio Chiriac (Aiko Câmpina)

1999-2000 Cadeţi-55
1. Octavian Gheorghişor (Akira)
2. Robert Doroftei (CSU Braşov)
3. Ionuţ Iordache (Unirea Focşani)
3. Mircea Făcăoară (Kazumi)

1999-2000 Cadeţi-60
1. Victor Dumitru (Phoenyx Sunrise)
2. Dan Guţă (Dojo-Casa Panciu)
3. Dragoş Anghel (Unirea Focşani)
3. Eduard Crucianu (Kazumi)

1999-2000 Cadeţi-65
1. Bogdan Meteleanu (Unirea Focşani)
2. Mihai Vezure (Phoenyx Sunrise)
3. Laurenţiu Ivan (Akira)
3. Darius Manea (Akira)

1999-2000 Cadeţi+65
1. Claudiu Sava (Unirea Focşani)
2. Mihai Tutui (Kazumi)
3. Emil Gligore (Dojo-Casa Panciu)
3. Vlad Dumitrescu (Dojo-Casa Panciu)

2001-2002 Minicadeţi-35
1. Ştefan Neagu (Conpet Petrolul)
2. Alexandru Croitoru (Aiki Karate Do Braşov)
3. Cristi Andonovici (Dojo-Casa Panciu)
3. Cătălin Manta (Dojo-Casa Panciu)

2001-2002 Minicadeţi-40
1. Alexandru Susanu (Dojo-Casa Panciu)
2. Robert Marius Gurguianu (Kanazawa)
3. Robert Negulescu (Aiko Bucureşti)
3. Damian Bocan (CSO Voluntari)

2001-2002 Minicadeţi-45
1. Rareş Andrei Dorobanţu (Kanazawa)
2. Alexandru Gioga (Sakura Sinaia)
3. Cătălin Marin (AS Voinţa Snagov)
3. Ianis Vişan (Dojo-Casa Panciu)

2001-2002 Minicadeţi-50
1. Flavius Zafiris (Conpet-Petrolul)
2. Codruţ Cristea (Aiko Câmpina)
3. Andrei Rădulescu (Phoenyx Sunrise)
3. Bogdan Gabriel Gheorghe (Dinamovişti Fight)

2001-2002 Minicadeţi+50
1. Emil Gligore (Dojo-Casa Panciu)
2. dan Guţă (Dojo-Casa Panciu)
3. Marcel Beşleagă (CSU Braşov)
3. Teodor Pauciuc (Akira)

2003-2004 Copii 3-30 Ippon
1. Robert Neaşcu (Kazumi)
2. Daniel Afanasiuc (Kumite Dojo)
3. Ion Drăgoi (CSU Braşov)
3. Andrei Curelaru (Kazumi)

2003-2004 Copii3 +30 sanbon
1. Cătălin Manta (Dojo-Casa Panciu)
2. Alexandru Niţă (Akira)
3. Andrei Niţă (Dojo-Casa Panciu)
3. Mario Giantău (Dojo-Casa Panciu)

2003-2004 Copii 3-35 sanbon
1. Cristian Mihai (AS Voinţa Snagov)
2. Alexandru Ghelase (Seijitsu Călăraşi)
3. Achim Nicuţă (Progresul Cernica)
3. George Ilie (Progresul Cernica)

2003-2004 Copii 3 +30 ippon
1. Andrei Botezatu (CSM Oneşti)
2. Robert Ghiţă (Dojo-Casa Panciu)
3. Eduard Popescu (Kazumi)
3. Valentin Andrei Bănăşeanu (Kanazawa)

2003-2004 Copii3 -40 sanbon
1. Robert Baidoc (Dojo-Casa Panciu)
2. Robert Popescu (Dojo-Casa Panciu)
3. Emir Hasan (CSO Voluntari)
3. Mihnea Ciochinaru (Seijitsu Călăraşi)

2003 2004 Copii3 +40 sanbon
1. Florin Ciobotariu (AS Voinţa Snagov)
2. David Pop (Dojo-Casa Panciu)
3. Lucian Oprescu (Conpet-Ploieşti)
3. Alexandru Negru (Akira)

2005-2006 Copii 2 -23 sanbon
1. Alexandru Păun (Seijitsu Călăraşi)
2. Robert Boncota (Seijitsu Călăraşi)
3. Eduard Urla (Dojo-Casa Panciu)
3. Eduard Ion (Dojo-Casa Panciu)

2005-2006 Copii 2 -25 sanbon
1. Cătălin Deaconu (Akira)
2. Octavian Ardelean (Dojo-Casa Panciu)
3. Nicolas Lăutaru (Dojo-Casa Panciu)
3. Adrian Iordache (Aiko-Shin)

2005-2006 Copii2 open ippon
1. Iulianos Alin Ranacu (Kanazawa)
2. Ştefan Preotesescu (Kumite Dojo)
3. Luca Poteraş (CSU Braşov)
3. Ilie Titi Dorina Ivan (Kanazawa)

2005-2006 Copii2 -30 sanbon
1. Andrei Chiriac (CSO Voluntari)
2. Filip Ilcos (Seijitsu Călăraşi)
3. Ştefan Petre (Voluntari)
3. Dragoş Strâmbu (Phoenyx Sunrise)

2005-2006 Copii2 +30 sanbon
1. Mario Vasile (Progresul Cernica)
2. Ştefan Petcu (Progresul Cernica)
3. Alexandru Gusti (Siko-Shin)
3. Răzvan Zburătură (Seijitsu Călăraşi)

2007-2008 Copii 1 Open sanbon
1. Matei Ştefan Gruia (Akira)
2. Gabriel Balaban (Akira)
3. Ionuţ Motogna (Akira)
3. Andrei Negru (Akira)

2009 Copii 1 Open sanbon
1. Robert Cicu (Dojo)
2. Ionuţ Ciulu (Phoenyx Sunrise)
3. Alexandru Neacşu (Phoenyx Sunrise)
3. David Ciochiu (Phoenyx Sunrise)

FEMININ
1993-1992-1991...Seniori Open
1. Teodora Strompl (Aiko-Shin)
2. Andra Noviţchi (Aiko-Shin)
3. Larisa Ardeleanu (Dojo-Casa Panciu)
3. Veronica Micu (Dinamo)

1994-1996 Tineret Open
1. Larisa Ardeleanu (Dojo-Casa Panciu)
2. Teodora Strompl (Aiko-Shin)
3. Cristina Tudor (Progresul Cernica)
3. Mălina Miliu (Dinamo Constanţa)

1997-1998 Juniori-52
1. Andreea Neagu (Conpet-Petrolul)
2. Cristina Comarniceanu (Sakura Sinaia)
3. Diana Andrei (Phoenyx Sunrise)
3. Mihaela Maslina (AS Voinţa Snagov)

1997-1998 Juniori +52
1. Adina Seitz (CSU Braşov)
2. Andrea Fircal (Aiko Bucureşti)
3. Cristina Surugiu (Kazumi)
3. Oana Florentina Chiriţă (CS Teleorman)

1999-2000 Cadeţi -45
1. Ana Luiceanu (CSo Voluntari)
2. Denisa Stanciu (Aiko Bucureşti)
3. Nicoleta Spiru (Phoenyx Sunrise)
3. Andreea Budu (CSO Voluntari)

1999-2000 Cadeţi -52
1. Diana Niţescu (Aiko-Shin)
2. Cristina Comarniceanu (Sakura Sinaia)
3. Alexandra Tărtăcuţă (Dinamovişti Fight0
3. Sara Vlad (Aiko Bucureşti)

1999-2000 Cadeţi +52
1. Raluca Radu (CSM Oneşti)
2. Maria Magdalena Şerban (CS Teleorman)
3. Diana Lepşa (CSM Oneşti)
3. Iulia Colibă (Unirea Focşani)

2001-2002 Minicadeţi -45
1. Delie Jarcalete (Dojo-Casa Panciu)
2. Elisabeta Paizan (Kazumi)
3. Alexandra Căldare (Kazumi)
3. Cristina Carp (Kazumi)

2001-2002 Minicadeţi +45
1. Marina Onuţă (Phoenyx Sunrise)
2. Isabela Lamdes (Dojo-Casa Panciu)
3. Cristina Saru (CSO Voluntari)
3. Theodora Maselusa (Conpet-Petrolul)

2003-2004 Copii 3 -30 ippon
1. Ancuţa Vişan (Kazumi)
2. Cosmina Holban (Kazumi)
3. Anca Dinică (Kazumi)
3. Alexandra Daniela Dragostin (Kanazawa)

2003-2004 Copii 3 -30 sanbon
1. Serena Balaban (Akira)
2. Ana Paran (Akira)
3. Ailyn Chirculescu (Aiko-Shin)
3. fatima Al-Zubaidi (Aiko-Shin)

2003-2004 Copii 3 -35 ippon
1. Bianca Dumitru (Akira)
2. Alexandra Mihalache (Progresul Cernica)
3. Diana Oprea (Kumite Dojo)
3. Alisia Albu (Kazumi)

2003-2004 Copii 3 -35 sanbon
1. Bianca Mocanu (Dinamo Constanţa)
2. Mariana Tudor (Progresul Cernica)
3. Alexandra Ivan (Dojo-Casa Panciu)
3. Andreea Ion (Progresul Cernica)

2003-2004 Copii 3 -40 ippon
1. Daria Iosif (Caraimanul Buşteni)
2. Ioana Năsturaş (Aiki Karate Do Braşov)
3. Alessia Dumitrescu (Dojo-Casa Panciu)
3. Delia Jarcalete (Dojo-Casa Panciu)

2003-2004 Copii 3 -40 sanbon
1. Alessia Dumitrescu (Dojo-Casa Panciu)
2. Iulia Greere (Akira)
3. Cosmina Frunzănişteanu (Progresul Cernica)
3. Alexandra Suditoaia (Progresul Cernica)

2003-2004 Copii 3 +40 sanbon
1. Alexandra Costin (Akira)
2. Francesca Florescu (Dojo-Casa Panciu)
3. Maria Dragolici (Dojo-Casa Panciu)
3. Bianca Badea (Dojo-Casa Panciu)

2005-2006 Copii 2 -25 sanbon
1. Adina Badea (Aiko Bucureşti)
2. Vianca Iordache (Dinamo Constanţa)
3. Maria Gâlmeanu (Aiko-Shin)
3. Alexandra Tonciu (AS Voinţa Snagov)

2005-2006 Copii 2 -30 sanbon
1. Medeea Zafirs (Conpet-Petrolul)
2. Iulia Neagu (Aiki Karate Do Braşov)
3. Claudia Panait (CSO Voluntari)
3. Andreea Radu (Seijitsu Călăraşi)

2005-2006 Copii 2 -30 ippon
1. Medeea Zafirs (Conpet-Petrolul)
2. Geanina Andreea Stoica (Dinamovişti Fight)
3. Alexandra Ghiţă (Kumite Dojo)
3. Alexia Niţă (Conpet-Petrolul)

2005-2006 Copii 2 +30 sanbon
1. Alexandru Prună (Dojo-Casa Panciu)
2. Alexandra Papa (Aiko-Shin)
3. Bianca Mihai (CSO Voluntari)

2007-2008-2009 Copii 1 Open sanbon
1. Alexandra Nedea (Akira)
2. Alexia Niţă (Conpet-Petrolul)
3. Tania Lascu (Dinamo Constanţa)
3. Miruna Ghelase (Seijitsu Călăraşi)
AGERPRES (AS - autor: Mihai Ţenea, editor: Mihai Dragomir)

Conținutul website-ului www.agerpres.ro este destinat exclusiv informării publice. Toate informaţiile publicate pe acest site de către AGERPRES sunt protejate de către dispoziţiile legale incidente. Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea, precum şi orice modalitate de exploatare a conţinutului acestui website. Detalii în secţiunea Condiții de utilizare. Dacă sunteţi interesaţi de preluarea ştirilor AGERPRES, vă rugăm să contactați Departamentul Marketing – marketing@agerpres.ro.

Utilizarea secţiunii Comentarii reprezintă acordul dumneavoastră de a respecta termenii şi condiţiile AGERPRES în ceea ce priveşte publicarea comentariilor pe www.agerpres.ro.

Monitorizare
Setări

DETALII DESPRE TINE

Dacă ai cont gratuit te loghezi cu adresa de email. Pentru a crea un cont gratuit accesează secțiunea “Crează cont”.

Dacă ai cont plătit te loghezi cu username. Pentru a vă crea un cont plătit vă rugăm să contactați:

Dacă nu puteți vizualiza această știre, contactați echipa AGERPRES pentru a vă abona la fluxurile de știri.