Urmareste

Modifică dimensiunea fontului:

Echipa Real Madrid a terminat la egalitate, 1-1, partida disputată pe teren propriu cu formaţia Valladolid, sâmbătă seara, în cadrul etapei a 2-a a campionatului de fotbal al Spaniei.

Madrilenii, încurajaţi de cei 63.000 de spectatori prezenţi în tribune, au deschis scorul în minutul 82, prin Karin Benzema, însă oaspeţii au reuşit să egaleze prin Sergi Guardiola, în minutul 88.

Columbianul James Rodriguez a evoluat cu această ocazie ca titular la Real Madrid, club la care a revenit în această vară, după expirarea împrumutului pe doi ani la Bayern Munchen.
AGERPRES (AS/editor: Mihai Dragomir, editor online: Alexandru Cojocaru)

Conținutul website-ului www.agerpres.ro este destinat exclusiv informării publice. Toate informaţiile publicate pe acest site de către AGERPRES sunt protejate de către dispoziţiile legale incidente. Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea, precum şi orice modalitate de exploatare a conţinutului acestui website. Detalii în secţiunea Condiții de utilizare. Dacă sunteţi interesaţi de preluarea ştirilor AGERPRES, vă rugăm să contactați Departamentul Marketing – marketing@agerpres.ro.

Utilizarea secţiunii Comentarii reprezintă acordul dumneavoastră de a respecta termenii şi condiţiile AGERPRES în ceea ce priveşte publicarea comentariilor pe www.agerpres.ro.