Vezi mai mult
Vezi mai putin

Urmareste

Modifică dimensiunea fontului:

Candidatul PSD la Primăria Sectorului 4, Daniel Băluţă, a declarat, la ieşirea de la urne, că a votat pentru "prosperitatea comunităţii noastre".

"În primul rând, am votat pentru prosperitatea comunităţii noastre, am votat pentru dezvoltare, am votat pentru locuri de muncă bine plătite, dar în primul rând am votat cu gândul că noi nu lăsăm pe nimeni în urmă. Ăsta este cel mai important lucru pe care vreau să-l marchez prin acest vot şi de aceea fac apel la toţi locuitorii Sectorului 4 să vină astăzi să voteze. Este extrem de important să marcăm ce dorim să facem în următorii patru ani. Este foarte important să continuăm proiectele pe care comunitatea le-a început, este foarte important să creăm locuri de muncă, este foarte important să ne transformăm într-adevăr în capitala Bucureştiului. Astea sunt gândurile cu care am venit astăzi la vot", a declarat Daniel Băluţă. AGERPRES/(AS - autor: Petronius Craiu, editor: Mihai Simionescu, editor online: Irina Giurgiu)

Conținutul website-ului www.agerpres.ro este destinat exclusiv informării publice. Toate informaţiile publicate pe acest site de către AGERPRES sunt protejate de către dispoziţiile legale incidente. Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea, precum şi orice modalitate de exploatare a conţinutului acestui website. Detalii în secţiunea Condiții de utilizare. Dacă sunteţi interesaţi de preluarea ştirilor AGERPRES, vă rugăm să contactați Departamentul Marketing – marketing@agerpres.ro.

Utilizarea secţiunii Comentarii reprezintă acordul dumneavoastră de a respecta termenii şi condiţiile AGERPRES în ceea ce priveşte publicarea comentariilor pe www.agerpres.ro.

Monitorizare
Setări

DETALII DESPRE TINE

Dacă ai cont gratuit te loghezi cu adresa de email. Pentru a crea un cont gratuit accesează secțiunea “Crează cont”.

Dacă ai cont plătit te loghezi cu username. Pentru a vă crea un cont plătit vă rugăm să contactați:

Dacă nu puteți vizualiza această știre, contactați echipa AGERPRES pentru a vă abona la fluxurile de știri.