COD GALBEN: 26-02-2020 ora 10 Intre 27 februarie, ora 11:00 - 27 februarie, ora 21:00Zone vizate se va semnala 27 februarie, ora 11:00 - 27 februarie, ora 21:00Zone vizate

Vezi mai mult
Vezi mai putin

Urmareste

Modifică dimensiunea fontului:

Preşedintele Klaus Iohannis a semnat, vineri, decretele de numire în funcţia de judecător sau procuror a candidaţilor care au promovat examenul de capacitate organizat în perioada 28 martie - 8 iulie, a informat Administraţia Prezidenţială.

Astfel, au fost numiţi în funcţia de judecător:

* Alexandru Olteanu, Judecătoria Segarcea;
* Alexandru-Ştefan Manea, Judecătoria Vaslui;
* Ionuţ-Cătălin Tiriteu, Judecătoria Salonta;
* Mădălina-Andreea Corâci, Judecătoria Vălenii de Munte;
* Oana-Iulia Boca, Judecătoria Huedin;
* Amalia-Elena Berciu, Judecătoria Drobeta Turnu Severin;
* Gabriel Chifan, Judecătoria Marghita;
* Anamaria-Poliana Gavrilă, Judecătoria Alexandria;
* Adelina Roşu, Judecătoria Urziceni;
* Cătălina-Ioana Scripcă, Judecătoria Paşcani;
* Ruxandra-Ştefana Mureşan, Judecătoria Sânnicolau Mare;
* Nicolae Muha, Judecătoria Suceava;
* Maria-Trandafira Ursachi, Judecătoria Târgu Neamţ;
* Mitruţ-Cosmin Moldoveanu, Judecătoria Deva;
* Adrian-Silviu Comănescu, Judecătoria Mangalia;
* Daniela Deac, Judecătoria Marghita;
* Laura Zisu, Judecătoria Urziceni;
* Viorel-Bogdan Duca, Judecătoria Bicaz;
* Adrian Ionescu, Judecătoria Mangalia;
* Alexandru-Mihai Horvath, Judecătoria Caransebeş;
* Cora-Brigitte Taflan-Balazs, Judecătoria Beclean;
* Alexandra-Ancuţa Gorde, Judecătoria Luduş;
* Cristina-Mihaela Gyergyai, Judecătoria Călăraşi;
* Laurenţiu Faifer, Judecătoria Hunedoara;
* Ioana-Alexandra Grădinariu, Judecătoria Vaslui;
* Vlad Paraschiv, Judecătoria Horezu;
* Gabriela-Cristina Pavel, Judecătoria Găeşti;
* Georgian-Dragoş Fulga, Judecătoria Găeşti;
* Nicoleta-Daniela Bîtă, Judecătoria Vaslui;
* Ionuţ Ghinoiu, Judecătoria Târgu Jiu;
* Livia Golban, Judecătoria Năsăud;
* Daniela-Minda Lozici, Judecătoria Reşiţa;
* Maria-Mirabela Lăpădat, Judecătoria Moreni;
* Andreea-Maria Dumbravă, Judecătoria Olteniţa;
* Lucian-Sergiu Budacov, Judecătoria Reşiţa;
* Mihaela-Elena Cuşniriuc, Judecătoria Găeşti;
* Constantin-Bogdan Petre, Judecătoria Reghin;
* Ruxandra-Ioana Feflea, Judecătoria Carei;
* Georgeta-Mirela Bădicu, Judecătoria Deva;
* Valentin-Flaviu Gherdan, Judecătoria Feteşti;
* Marina-Daniela Alexe, Judecătoria Feteşti;
* Adina-Corina Udrescu, Judecătoria Jibou;
* Ioana-Denisa Stanca, Judecătoria Brezoi;
* Irina-Ioana Neagu, Judecătoria Slobozia;
* Sorin-Ionel Grecu, Judecătoria Moreni;
* Răzvan-Andrei Daba, Judecătoria Buzău;
* Viorel Murea, Judecătoria Buzău;
* Georgiana-Mădălina Teacă, Judecătoria Zimnicea;
* Bogdan-Ciprian Pantă, Judecătoria Focşani;
* Marius Tanase, Judecătoria Focşani;
* Adina-Mihaela Onigaş, Judecătoria Năsăud;
* Alexandra Drugan, Judecătoria Călăraşi;
* Mihail-Cătălin Danciu, Judecătoria Călăraşi;
* Costel Taftă, Judecătoria Panciu;
* Oana-Maria Voinea, Judecătoria Zimnicea;
* Iulian Iordache, Judecătoria Slobozia;
* Răzvan-Alexandru Constantin, Judecătoria Făurei;
* Aurelian-Corneliu David, Judecătoria Şimleu Silvaniei;
* Irina-Mihaela Dan, Judecătoria Brăila;
* Roxana-Maria Cîmpean, Judecătoria Satu Mare;
* Alexandra-Florina Nicola, Judecătoria Drobeta Turnu Severin;
* Alexandru-Marius Badea, Judecătoria Brăila;
* Mălina-Laura Panea, Judecătoria Galaţi;
* Georgiana Urian, Judecătoria Sighişoara;
* Marius Niculescu, Judecătoria Galaţi;
* Laurian Palcău, Judecătoria Tulcea;
* Bogdan Miron, Judecătoria Năsăud;
* Anastasia-Elena Opriş, Judecătoria Luduş;
* Gheorghe Filip, Judecătoria Satu Mare;
* Laura-Luiza Şut, Judecătoria Năsăud;
* Crenguţa-Mădălina Domocoş, Judecătoria Aleşd;
* Petre-Menandru Ştefan, Judecătoria Negreşti Oaş;
* Georgiana Aoşan, Judecătoria Satu Mare;
* Simona-Gabriela Manolache, Judecătoria Piatra Neamţ;
* Victor Roşiu, Judecătoria Drobeta Turnu Severin;
* Mugur-Antonio Crainea, Judecătoria Brăila;
* Alina-Mihaela Iştoc, Judecătoria Roman;
* Alexandra Dragomir, Judecătoria Negreşti Oaş;
* Loredana-Elena Ilie, Judecătoria Galaţi;
* Gheorghe Funieru, Judecătoria Brăila;
* Maria-Casandra Dornauer, Judecătoria Reghin;
* Ruxandra Vasile, Judecătoria Galaţi;
* Cristian-Vasile Dăscălescu, Judecătoria Brezoi;
* Ana-Maria Maluş, Judecătoria Săveni;
* Iulia-Alina Toader, Judecătoria Brăila;
* Alexandra Iliescu, Judecătoria Odorheiu Secuiesc;
* Alina Murar, Judecătoria Petroşani;
* Nicoleta-Cristina Pavlovici, Judecătoria Roman;
* Cosmina Cioată, Judecătoria Odorheiu Secuiesc;
* Mariana-Nela Dobreanu, Judecătoria Motru;
* Corina-Andreea Buzilă, Judecătoria Măcin;
* Anca-Lucia Nistor, Judecătoria Bicaz;
* Teodora-Alexandra Balaban, Judecătoria Oneşti;
* Adelina Cîrmăceanu, Judecătoria Panciu;
* Anna-Maria Ştef, Judecătoria Vatra Dornei;
* Magdalena-Gianina Manole, Judecătoria Târgu Cărbuneşti;
* Victor-Cristian Săndoiu, Judecătoria Vânju Mare;
* Florentina Balca, Judecătoria Gheorgheni;
* Alina-Mihaela Torcea, Judecătoria Motru;
* Otilia-Simona Stroescu, Judecătoria Vânju Mare;
* Flaviu Mureşan, Judecătoria Vatra Dornei;
* Florin Calotă, Judecătoria Piatra Neamţ;
* Andrei Istrati, Judecătoria Piatra Neamţ;
* Elena-Alina Machidon, Judecătoria Piatra Neamţ;
* Andreea-Claudia Stoica, Judecătoria Bârlad;
* Adela-Carmen Marcu, Judecătoria Corabia;
* Camelia-Dorina Cubleşan, Judecătoria Gheorgheni;
* Raluca Parfenie, Judecătoria Târgu Bujor;
* Andrei-Gabriel Stroia, Judecătoria Târgu Bujor;
* Magdalena Catargiu, Judecătoria Huşi;
* Cristian Harasemiuc, Judecătoria Săveni;
* Alexandru Şerban, Judecătoria Corabia;
* Mihai-Remus Nicoară, Judecătoria Măcin;
* Petrişor Gavrilă, Judecătoria Bârlad;
* Lidia-Maria Damian, Judecătoria Bârlad;
* Iulia-Mihaela Scurtu, Judecătoria Huşi.

În funcţia de procuror au fost numiţi:

* Răducu-Cătălin Badea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piteşti;
* Oana Staviri, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buhuşi;
* Marius Gheorghe, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu;
* Cristina-Florentina Paisa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu;
* Adina-Camelia Peptea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Făgăraş;
* Alexandru-Daniel Olteanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa;
* Adrian Neagu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Moineşti;
* Mihai-Alexandru Untea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad;
* Violeta-Diana Andronie, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighişoara;
* Maria-Alexandra Enache-Tudor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu;
* Mircea Dub, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bolintin Vale;
* Corina-Elena Stere, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa;
* Doru-Sebastian Popa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Aiud;
* Cătălina-Mihaela Păun, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova;
* Constantin-Toader Botea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Răcari;
* Livia-Daniela Boian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vălenii de Munte;
* Rareş Titilincu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sebeş;
* Lavinia Zamfir, Parchetul de pe lângă Judecătoria Băileşti;
* Alexandru-Mihai Năstase, Parchetul de pe lângă Judecătoria Curtea de Argeş;
* Alina Boboc, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vaslui;
* Petra Arhire, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa;
* Cezar-Sebastian Maxim, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistriţa;
* Vasile-Silviu Mihnea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călăraşi;
* Laura-Mihaela Vîrtopeanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgovişte;
* Ionela-Valeria Gheju, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Cărbuneşti;
* Mihai-Irinel Tomescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Videle;
* Cosmin-Petronel Damoc, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava;
* Bogdan-Andrei Popescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Darabani;
* Marius-Alin Stan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Găeşti;
* Adina Morariu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu;
* Kato Kiss, Parchetul de pe lângă Judecătoria Odorheiu Secuiesc;
* Nicoleta-Loredana Bălosu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu;
* Stelian Curcă, Parchetul de pe lângă Judecătoria Calafat;
* Mihaela-Cristina Vidican, Parchetul de pe lângă Judecătoria Orăştie;
* Ioana-Ramona Sabou-Trifoi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Năsăud;
* Mircea-Gheorghe Bădulescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgovişte;
* Marius-Cătălin Dumitrache, Parchetul de pe lângă Judecătoria Olteniţa;
* Elena-Alina Iftode, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vaslui;
* Otilia-Adina Sprîncu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti;
* Dumitru Mandoc, Parchetul de pe lângă Judecătoria Agnita;
* Doina Dăscălescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroşani;
* Lucian-Gabriel Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina;
* Oana-Elena Ioniceanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Feteşti;
* Gheorghe-Cosmin Băieş, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hunedoara;
* Andrei Polcovnicu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tecuci;
* Alexandra Luca-Axente, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva;
* Ionela-Amalia Cojocaru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina;
* Cosmin-Florin Van, Parchetul de pe lângă Judecătoria Panciu;
* Claudia-Diana Văsuţ, Parchetul de pe lângă Judecătoria Beiuş;
* Carmen Văscu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani;
* Ioan-Ciprian Sadagurschi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Săveni;
* Adelina Chevereşan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Reşiţa;
* Mihai-Ciprian Lucan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brad;
* Marian Nicolescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Haţeg;
* Iulia-Alina Zedler, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpeni;
* Lidia Neagu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung Moldovenesc;
* Ancuţa-Denisa Ionele, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turnu Măgurele;
* Alexandru-Gabriel Gafencu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Podu Turcului;
* Carmen Chiţu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Focşani;
* Alina Haţegan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vişeu de Sus;
* Ioana-Alina Szabo, Parchetul de pe lângă Judecătoria Topliţa;
* Augustina-Liliana Vengherschi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Mangalia;
* Diana Domşa-Stînă, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighetu Marmaţiei;
* Marinela Nedelcu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galaţi;
* Florin-Teodor Jula, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighetu Marmaţiei;
* Alina-Daniela Cune, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oraviţa;
* Elena-Vasilica Bejan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Odorheiu Secuiesc;
* Denisa-Luana Rusu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Negreşti Oaş;
* Ionela-Florentina Iordache, Parchetul de pe lângă Judecătoria Zimnicea;
* Vlad-Radu Băran, Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia;
* Laura-Adriana Cosma, Parchetul de pe lângă Judecătoria Moldova Nouă;
* Cristian-Laurenţiu Lupăşteanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galaţi;
* Marius Haureş, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Bujor;
* Valeriu-Bogdan Cincă, Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc;
* Radu Pierşinaru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila;
* Alexandra-Claudia Petcu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila;
* Nela Paraschiv, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slobozia;
* Mihaela-Maria Ilie, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galaţi. AGERPRES/(AS - autor: Florentina Peia, editor: Florin Marin, editor online: Simona Aruştei)

Conținutul website-ului www.agerpres.ro este destinat exclusiv informării publice. Toate informaţiile publicate pe acest site de către AGERPRES sunt protejate de către dispoziţiile legale incidente. Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea, precum şi orice modalitate de exploatare a conţinutului acestui website. Detalii în secţiunea Condiții de utilizare. Dacă sunteţi interesaţi de preluarea ştirilor AGERPRES, vă rugăm să contactați Departamentul Marketing – marketing@agerpres.ro.

Utilizarea secţiunii Comentarii reprezintă acordul dumneavoastră de a respecta termenii şi condiţiile AGERPRES în ceea ce priveşte publicarea comentariilor pe www.agerpres.ro.

Monitorizare
Setări

DETALII DESPRE TINE

Dacă ai cont gratuit te loghezi cu adresa de email. Pentru a crea un cont gratuit accesează secțiunea “Crează cont”.

Dacă ai cont plătit te loghezi cu username. Pentru a vă crea un cont plătit vă rugăm să contactați:

Dacă nu puteți vizualiza această știre, contactați echipa AGERPRES pentru a vă abona la fluxurile de știri.