Vezi mai mult
Vezi mai putin

Urmareste

Modifică dimensiunea fontului:

Washington, augusztus 4. /Agerpres/ - Feladta szerdán az Ana Kalinszkaja elleni küzdelmet Simona Halep a 251.750 dolláros washingtoni WTA-torna nyolcaddöntőjében

A harmadik kiemelt román teniszező egészségügyi okokból hagyta el a pályát a mérkőzés 66. percében, amikor az orosz ellenfele 7:5, 2:0-ra vezetett.

A volt világelső láthatóan szenvedett a melegtől, a játék folyamán többször is orvosi segítséget kért. Ennek ellenére az első szettben, ellenfele 4:0-ás vezetésénél egyenlíteni tudott, 5:5-ös állásnál 40-0 volt a javára, és ő adogatott, de utána már egyetlen labdamenetet sem tudott megnyerni, és a játszmát 5:7-re elveszítette. Egészségügyi problémái a második szettben is jelentkeztek, így végül Halep két elveszített játék után feladta a mérkőzést.

A román teniszező korábban még nem lépett pályára a 23 éves Ana Kalinszkaja ellen. Halep a nyolcaddöntőbe jutásért egy 4100 dolláros csekket és 30 WTA-pontot kapott, miután két szettben (6:3, 7:5) legyőzte a spanyol színekben játszó Cristina Bucşát. AGERPRES (RO - szerkesztő: Mihai ŢENEA, HU - szerkesztő: CSEKE Péter)

Conținutul website-ului www.agerpres.ro este destinat exclusiv informării publice. Toate informaţiile publicate pe acest site de către AGERPRES sunt protejate de către dispoziţiile legale incidente. Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea, precum şi orice modalitate de exploatare a conţinutului acestui website. Detalii în secţiunea Condiții de utilizare. Dacă sunteţi interesaţi de preluarea ştirilor AGERPRES, vă rugăm să contactați Departamentul Marketing – [email protected].

Utilizarea secţiunii Comentarii reprezintă acordul dumneavoastră de a respecta termenii şi condiţiile AGERPRES în ceea ce priveşte publicarea comentariilor pe www.agerpres.ro.