Vezi mai mult
Vezi mai putin

Urmareste

Modifică dimensiunea fontului:

Bukarest, január 24./Agerpres/ - 34-24-re legyőzte vasárnap hazai pályán a CSZKA Moszkva a Râmnicu Vâlcea-i SCM-t a női kézilabda Bajnokok Ligájának csoportkörében.

A román együttes, amely megnyerte az előző két meccsét, ugyanolyan különbséggel kapott ki, mint a moszkvai mérkőzésen (20-30).

Az orosz csapat az első perctől az utolsóig ellenőrizte a mérkőzést, a SCM egyetlen alkalommal vezetett (4-3-ra a 9. percben), amúgy a moszkvaiak akarata érvényesült, a félidőben már 17-9-et mutatott a tabella.

A második félidőben 14 is volt közte (19-33), végül tízzel nyertek az oroszok egy olyan csapattal szemben, amely három meccset játszott nyolc nap alatt.

A Florentin Pera edzette Râmnicu Vâlcea részéről Asma Elghaoui 7, Javhenyija Minyevszkaja 3, Evgenija Minevskaja 3, Mireya Gonzalez Alvarez 3, Kristina Liscevic 4, Marta Lopez Herrero 2, Maren Nyland Aardahl 2, Cristina Florica 1, Corina Lupei 1, Daria Bucur 1 találatot szerzett.

Az orosz csapatból Marina Szudakova 7, Antonina Skorobogatchenko 5, Polina Vedekhina 5, Darya Dmitriyeva 4, Polina Gorskova 4, Kathrine Brothmann Heindahl 3, Jekatyerina Iljina 2, Natalia Chigirinova 1, Julija Markova 1, Anasztaszija Illarionova 1, Sara Ristovska 1 alkalommal volt eredményes.

Játékvezetők: Georgi Dojcsinov és Julian Gorecov (Bulgária).

EHF megfigyelő: Alin-Sergiu Cîrligeanu (Románia).

2. CSZKA Moszkva 17 p. (10 j.)
3. Brest Bretagne Handball 16 p. (12 j.)
4. Odense Handbold 13 p. (12 j.)
5. Buducsnoszt 10 p. (11 j.)
6. BV Borussia 09 Dortmund 4 p. (10 j.)
7. Râmnicu Vâlcea-i SCM 4 p. (9 j.)
8. Podravka Vegeta Koprivnica 2 p. (9 j.)

A Râmnicu Vâlcea legközelebb február 7-én lép pályára, Odensében.

Az A csoportban, Metzben, a Fradi még 29-27-re vezetett az 58. percben, de a hazai csapat nem adta fel, és az utolsó másodpercekben, büntetőből lőtt góllal, 30-29-re nyert.