Vezi mai mult
Vezi mai putin

Urmareste

Modifică dimensiunea fontului:

Bukarest, október 18. /Agerpres/ - Jobb második félidei játékkal 25-19 (12-10) arányú győzelmet aratott vasárnap este a CSM Bukarest az FTC-Rail Cargo Hungaria ellen a női kézilabda Bajnokok Ligájának A csoportjában.

A CSM-nek, amelybe visszatért a koronavírus-fertőzésen átesett Cristina Neagu, ez a harmadik győzelme az eddigi négy mérkőzésből.

A meccset a Ferencváros kezdte jobban, 1-4-re vezetett, de a CSM 4-4-en egyenlített, de a Fradi ment tovább is, 4-6-ra, és 5-7-re vezetett, a hazaiaknak csak a 25. percben sikerült először átvenni a vezetést, 9-8-ra, a szünetre pedig 12-10 lett az állás.

A CSM, egy nyolc perces gólcsend ellenére uralta a második félidőt, és viszonylag simán, 25-19-re nyert.

A CSMB góljait Siraba Dembele Pavlovic 9, Cristina Neagu 6, Barbara Lazovic 5, Crina Pintea 2, Gabriela Perianu 1, Laura Moisă 1, Bianca Bazaliu 1 szerezte.

A budapesti csapatból Angela Malestein 5, Stolle Alicia 4, Szucsánszki Zita 4, Kovacsics Anikó 3, Márton Gréta 2, Julia Behnke 1 volt eredményes.

Játékvezetők: Marta és Vania Sa (mindkettő portugál).

EHF megfigyelő: Constantin Din.